Uncategorized

Tak mladá a tak úspěšná! Pokochejte se pohledem na Sandru Bártovou, vrchní vymahačku pokut za jízdu načerno v Praze

By

on

Pondělní časopis Respekt přišel se zjištěním, které nás nesmírně pobavilo a inspirovalo. Veškeré pokuty, které nebudou uhrazeny Dopravnímu podniku hlavního města Prahy, z nás vymáhá jistá Sandra Bártová, mladé děvče z Hlinska, které se prezentuje hlavně jako fanynka a poradkyně ve fitness!

Sandra – prototyp mladé a úspěšné podnikatelky

Je pravda, že nějaké ty svaly, kterými by mohla lecjakého dlužníka přimět k odpovědnosti Sandra jistě má, o tom se hádat nebudeme. To ale asi Sandra činit nebude. Vymáhání pokut je velmi lukrativní záležitost. Stačí pokuty za pár šupů skoupit od Dopravního podniku, poslat jednu upomínku a posléze již předhodit exekutorovi, který si na dlužníka došlápne a pod hrozbou ztráty auta, bytu, či něčeho cenného ho přinutí zaplatit. A pak už stačí mít jen připravený účet, na který budou chodit tučné odměny. A k takovému kšeftu snů se dostala mladá a zřejmě tolik úspěšná Sandra!

 

Co se můžeme od Sandry přiučit?

Pogratulujme jí a podívejme se, jak sebe Sandra prezentuje na Facebooku, abychom se od mladé a úspěšné podnikatelky přiučili a třeba se nám jednou podařilo to, co jí! Tak předně Sandra miluje posilování a kulturistiku! A to tak, že se účastnila různých soutěží a vyhrávala! A navíc není na radu skoupá a poradí vám třeba s tím, co je vhodného na hubnutí, či rozvoj hmoty svalové hmoty! Legendární je třeba její recept na lívance z cukety a bílků, který musí chutnat prostě každému! Sandra je také ideální přítelkyně! Již několik let je věrnou přítelkyní bývaého komunálního politika Prahy 5 Petra Lejtnara, jehož matka dělala stejný byznys jako nyní Sandra, ale v Brně. Pravda, neoprávněně a dodnes se vše ještě řeší přes kárnou komisi, ale Sandře jistě poradila mnoho důležitého z vymahačského byznysu.

 

Férový osobní přístup, Sandra se o vás bude hned zajímat!

Navíc je jasné, že Sandra, ač podnikatelka, má zájem o blaho ostatních. Když jsme se jí ptali, jak tohoto úžasného úspěchu dosáhla, hned se začala zajímat, kolik prý „u nich“ máme pokut. S největší pravděpodobností nám chtěla pomoci řešit nepříjemnou situaci… A takový zcela „osobní“ přístup se nám pochopitelně líbí!

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *