Uncategorized

5 lidí, kteří by se nikdy neměli nechat tetovat

By

on

Existují dva typy lidí, kteří si sednou na tatérovo křeslo. Jedni se do tetování navždy zblázní a jen tak nedokáží přestat. A ti druzí by měli raději zůstat u nalepovacích obrázků ze žvýkaček.

Zdá se vám to příliš drsné? Naopak. Tetování totiž není, jak si mnozí myslí, žádná sranda. Překvapivě opravdu bolí pořídit si byť jen jedno „malinké“. A pak také na kůži navždy zůstane. Pokud si tohle uvědomíte až v okamžiku, kdy sedíte u umělce přes kůži na křesle a on už na vás pracuje, hloupost vás bohužel dohnala příliš pozdě.

Tady máte sbírku nejlepší freakshow, kterou nabízí internet. Asi jen málokterý tatér si přeje za své zákazníky tyhle chuděrky – ani Ježíš na kříži takhle netrpěl! Užijte si popcornovou show plnou křiku, slz, autentického šoku a nemístného pocitu ukřivdění, zatímco se pár lidí snaží dělat svou práci a dokončit jejich „vysněné“ tetování. A po jistotu si volume snižte na polovic.

1. Maminko, tatínku, k 18tým narozeninám chci tetování – ale aby to NEBOLELO!

2. Cítí vůbec něco?

3. Momentka z YouTube show Angry Grandpa – místo motorky mu nechali zlatí vnuci vytetovat nápis „Smrdí mi prdel“. Byl nadšený, že váháte.

4. Co tomuhle tatérovi chybělo při práci? Špunty do uší.

5. Nepotřebuje ta dívka pomoc? Nezavoláme třeba… exorcistu?

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *