Uncategorized

Bacha na zachránkyně psů! Moderátor Jan Smetana to od nich nepěkně schytal, poradíme vám, jak takovou poznáte!

By

on

Stále častěji můžeme kolem sebe vidět novou speciální odrůdu ženy, která na první pohled páchá jen samé dobro a zachraňuje koťátka a štěňátka před utracením, další a pozornější pohled nám však dá najevo, že se jedná o celkem šílené individuum, kterému je lepší se vyhnout. Mluvíme o šílených zachránkyních zvířat, které vám mohou nepěkně zatopit!

 

Zapletl se i Jan Smetana

Naposledy to schytal moderátor Jan Smetana, který se právě s touto zfanatizovanou sektou před časem zapletl. Tehdy zakoupil štěně z množírny, proti kterým fanatičky hlavně brojí, tomu se pochopitelně nedá nic vytknout. Fanatičky ale bojují proti tomu, aby měla zvířata všeobecně jakákoliv mláďata, tedy pouze kromě mezních případů, kdy jde o vyšlechtěné zvíře s papíry. Vše ostatní rovná se pro fanatičky obrovskému průseru, za který byste měli pykat hlavou!

 

Povolit psovi mladé – vražda

Jan Smetana se naivně pochlubil tím, že jeho kočka má mladé a byl oheň na střeše. Šílenkyně se na jeho facebookovém profilu opravdu pořádně vyřádily a nepřestávají skoro dodneška. Ženy mají jen jednu, a to svojí pravdu, o ničem jiném nehodlají diskutovat. Nejlepší tedy je, se s takovými vůbec nebavit a ušetřit si tak nervy a zbytečné vysvětlování.

 

Poznávací znamení fotka se psem

Hlavní je tedy blázna podobného druhu rozpoznat. Jde prakticky pouze o ženy, které si většinou tímto způsobem kompenzují to, že jim něco v životě nevyšlo. Někdy jde třeba o ženy obézní, jindy silně osamělé, vždy však silně zapálené pro věc. Velmi často je jejich profilová fotografie na Facebooku s nějakým tím zvířetem, často se psem. Pokud se podíváte na příspěvky, jsou silně monotématické. Na svou zeď umísťuje prakticky jen a pouze nabídku psů a koček v nouzi, nebo články o tom, kolik je třeba vybrat na psí operaci, či jak hnusní jsou lidé, kteří „množí“. Používá výrazy, které jsou sektě vlastní, typické jsou „množka“, nebo třeba „štěndo“. Pokud tedy takovou ženu potkáte, radíme vám dobře, zdrhejte! Věřte, že pokud se nechcete bavit stoprocent času jen a pouze o psech, moc srandy si s ní neužijete!

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *