Film

Další trailer ke Star Wars je tady! Nová epizoda již o vánocích

By

on

V Kalifornii se sešli ti největší fanoušci Star Wars. Koná se zde totiž velká událost, oslava tohoto filmu, na kterou dorazili jak tvůrci minulé, tak ti, kteří chystají pokračování ságy. Kromě jiného zde byl prvně promítnut již druhý trailer k epizodě Síla se probouzí.

A z traileru je patrné, že se máme na co těšit. Opět nás čekají honičky vesmírných stíhaček, tisíce bojovníků stromtrooperů, kteří jsou tentokrát ještě vylepšení a mají ještě lepší kostýmy, spousta napětí a dobrodružství.

Nás v traileru velmi potěšil Han Solo alias Harrison Ford, který bude i v novém díle ságy účinkovat. Nevíme, jak to dělá, ale tenhle chlap snad nestárne a krapet prošedivělý vypadá velmi dobře. A to pro něj natáčení filmu nebylo vůbec snadné. Jednou si při pádu zlomil nohu, nedávno zase havaroval se svým letadlem, když se mu podařilo přežít pád z obrovské výšky prakticky bez nehody. Ve filmu ho bude jako vždy doprovázet jeho věrný Chewbacca, který má ovšem to štěstí, že se nijak nemění. Na novou epizodu Star Wars se můžeme těšit již o letošních vánocích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *