Uncategorized

Máte tušení, jak dlouho lze zjistit přítomnost drog ve vašem těle?

By

on

Extáze, marihuana, nebo kokain mohou v systému vašeho těla zůstat celé dny, týdny a dokonce měsíce – ovšem liší se od sebe tím, po jak dlouhé době mohou být detekovány v moči, krvi a vlasech.

Věděli jste, že test na přítomnost drog může odhalit marihuanu ve vaší moči po 30 dnech od jejího posledního užití? V krvi ji lze detekovat zhruba 3 dny, ovšem ve vlasech zůstává její přítomnost dokonce až 3 měsíce. Podobné tabulky existují i pro další návykové látky. Jde ale jen o odhad přibližné délky přítomnosti drog v těle uživatele, protože tak jako tak tato čísla ovlivňuje řada subjektivních faktorů, které se liší člověk od člověka – a je jich skutečně mnoho.

Záleží na tělesné váze, výšce, množství podkožního tuku, věku, na aktuálním zdravotním stavu a také jestli pravidelně sportujete. Také ale rozhoduje kvalita drogy a v jakém množství, jak často a po jak dlouhou dobu ji člověk užíval.

I s hromadou těchto proměnlivých faktorů se ale podařilo dát dohromady přibližný přehled toho, jak dlouho se drogy dokáží udržet v našem těle – a mohou být zároveň pozitivně detekovány testy. Tedy pokud požijete jednu ze zmíněných látek a zkusíte si v určeném čase test na její přítomnost ve vašem organismu, měl by vám váš test vyjít pozitivně. Schválně, co vám řekne výmluvné video od týmu webu Business Insider.

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *