Film

Na festivalu v Karlových Varech bude Pěstírna marihuany!

By

on

Na festivalu ve Varech bude opět k vidění internetový seriál ze Streamu, tentokrát to bude Pěstírna. Zde 1. července v 18:30 promítnou závěrečný díl seriálu. 

„Andy Fehu je výrazný tvůrce s nezaměnitelným rukopisem, který dokáže absolutně strhnout divákovu pozornost prostřednictvím kina i internetové televize. Takových u nás není mnoho a my jsme jeho zapálenými fanoušky už od dob debutu Nenasytná Tiffany,“ říká Karel Och, umělecký ředitel MFF KV.

„Těší nás už samotný fakt, že jsme se s internetovým seriálem dostali mezi dvě stovky pečlivě vybraných filmů z celého světa, a jsme zvědaví, co na něj řeknou festivaloví diváci,“ dodává kreativní producent Milan Kuchynka z internetové televize Stream.cz.

Ta o nevšední zážitek nepřipraví ani stávající fanoušky klaustrofobního thrilleru, kteří ho sledují v pravidelných týdenních intervalech. Než odhalí, co se stane s uvězněnou čtveřicí česko-vietnamských pěstitelů, budou moci sledovat, jaké je to zažít Pěstírnu na vlastní kůži. Osm z nich si totiž před kamerami autentické podmínky velkoprodukce marihuany vyzkoušelo. A o tom, že zazděním to teprve začíná, podají v následujících týdnech své svědectví.  

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *