Uncategorized

Nabrnkla si ho na Thinderu, ale pak od něj dostala podivný vzkaz…

By

on

Michelle je dobře vypadající dívka, pro kterou nebylo rozhodně problém nabalit chlapa. Rozhodla se však, že k seznámení využije aplikaci Thinder. Večer s novým mužem se odehrával fajn, po večeři se políbili a Michelle se těšila, co ještě může jejich společná budoucnost přinést.

Jaké bylo ale její překvapení, když od muže dostala dost divný vzkaz. V tom jí psal, že si večer užil, že je tou nejkrásnější, nejchytřejší dívkou, kterou kdy viděl, až na jednu věc. A to je prý její postava, která podle něj není perfektní, Michelle na něj prý není dostatečně hubená. „Nechci, abych večer ležel vedle tebe v posteli a nemohl ztvrdnout,“ píše doslova. Michelle mu prý má odpustit, ale chce se prý vyvarovat nedorozumění dopředu a hlavně prý nechce Michelle zklamat.

A co na to Michelle? Vypořádala se s ním celkem bez cavyků: „Máš třináctiletou velmi šikovnou dceru. A to je přesně důvod, proč ti odpovídám veřejně. Sbírá manga komix a chystá se do Japonska. Prosím, nikdy, ale nikdy se nestrefuj do jejího vzhledu, Veleb její charakter a kreativitu, ale nikdy nemluv o tom, jak vypadá. A vůbec, ty taky neměříš metr osmdesát!“ připomněla nápadníkovi Michelle. Tak doufejme, že tohle jeho ego pořádně ranilo! shocking-tinder-date-3

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *