Uncategorized

Nedaří se vám prodat starou káru? Udělejte to jako tenhle borec!

By

on

Když něco prodáváte, potřebujete pro to dobrou reklamu. Přesně to došlo po roce marného snažení mladému Kanaďanovi – tak pro svůj starý Nissan Altima natočil klip, který se humorem a stylem může rovnat videím starého dobrého Top Gearu.

Že je 25letý Rob Comeau z kanadského Ontaria lepší než stará parta z BBC? Možná jsme jen malinko přeháněli, ale musíte uznat, že takhle stylově nabídnutý ojetý Nissan by nebral jen hlupák. Rob se přes rok snažil svůj starý vůz prodat přes inzertní web Craiglist a čekal marně – žádná nabídka nebyla v dohledu. Normálně by se každý na jeho místě pořádně naštval a auto za nejnižší cenu střelil do bazaru. Ale naštěstí měl Rob jednu velkou výhodu v kapse – sám je totiž filmař a má k dispozici pár stejně šikovných kamarádů, kteří jsou pro každou srandu.

Pro jeho ojetý Nissan Altima stvořili reklamní shot, jaký ještě žádná „stará šunka“ neobdržela. Dramatické záběry, perfektní střih, to všechno doplněné o výmluvné komentáře profesionálního dabéra. Upřímný komerční klip o ojetině umístěný na Robově Facebooku měl záhy obrovský ohlas a přes 100 tisíc shlédnutí. A samozřejmě, Comeau má konečně zájemce o svůj Nissan, o což vlastně celou dobu doopravdy šlo. Vůz prodává za zhruba 12 a půl tisíce kanadských dolarů.

Konec dobrý, všechno dobré? Až starého Nissana Rob konečně prodá, prý hodlá jako výraz díků za šíření videa natočit klip nový. A tentokrát to bude s novou károu. V čem se poveze příště? Nechejte se překvapit!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *