Film

Velikonoční Sherlock: Jaro přivítá čokoládový Cumberzajíc

By

on

Sherlock Holmes, Khan, Steven Hawking, Alan Turing, drak Šmak… To jsou role, které Benedictu Cumberbatchovi vybudovaly hvězdnou kariéru jednoho z nejlepších a nejžádanějších herců současnosti. Teď se z něj navíc stal čokoládový velikonoční zajíc. Tohle ale asi nikdo doopravdy nečekal.

Můžete třikrát hádat, kdo je oblíbeným hercem mladé cukrářky Jen Lindsey-Clark. Tahle nadaná dívka z anglického Brightonu si opravdu se sladkým umí skvostně vyhrát. Kromě toho, že z čokolády vytvořila řadu neuvěřitelných věcí, jako např. model dětského kolotoče, nebo dámské lodičky, vás zaujme hlavně to, že z jejích šikovných rukou vyšla na svět čokoládová busta Benedicta Cumberbatche, která minulý rok naprosto ohromila internet. Nejpopulárnějšího britského herce současnosti by totiž kdejaká fanynka s radostí zakousla, takže se jeho tvůrkyně vřele zavděčila obrovskému publiku. Ale u Cumberbatchovi busty se Lindsey-Clark jen tak nezastavila.

Pro letošní jarní svátky ve svém krámku s čokoládovými specialitami Chocolatician Jen připravila řadu velikonočních zajíčku s věrnou Benedictovou podobou. A jestli vás předtím ohromila busta, tak tenhle zajíček s pozlaceným motýlkem (a 400 gramy sladké čokolády k tomu, přeci) vás teprve dostane do kolen. Zavilí fanoušci by si sice nejspíš přáli novou sérii Sherlockových dobrodružství, ale Cumberzajíc je svým způsobem celkem adekvátní náhražka.

ben busta

chocolate-easter-bunny-benedict-cumberbach-cumberbunny-2

Jen Lindsey-Clark dělá ušatého Cumberbatche z mléčné, hořké i bílé čokolády, na motýlka každého z nich dokonce nanese zlaté posypky. V Británii zatím s těmihle hvězdnými velikonočními zajdy slaví obrovský úspěch a objednávky se jí jen hrnou. Za jednoho si také účtuje 50 liber – ale když ho milujete, opravdu není co řešit. Chocolatician už sice rozváží své Cumberzajdy do zahraničí, ale Češi v tomhle ohledu mají zatím smůlu. I tak můžete Jeninu práci obdivovat na jejích webovkách nebo rovnou na Facebooku.

Zdroj foto: facebook.com/chocolatician/

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *