Film

Teaser trailer Rogue One: A Star Wars Story slibuje hvězdnou podívanou!

By

on

Připoutejte se – protože tohle bude asi konečně film, na jaký fanoušci Star Wars tak bolestivě dlouho čekali!

Internet opět propukl mánii, jak to už tak bývá s každým toužebně očekávaným teaserem. Disneyho zlatá slepička Star Wars slavilo v prosinci minulého roku očekávaný kasovní úspěch a zapsalo se do historie – ovšem srdce zavilých fanoušků byla netknuta. O kvalitách sedmého dílu legendární sci-fi ságy bychom se mohli dlouho hádat, přesto většina diváků cítila, že byla jistým způsobem ošizena. Síla se probouzí přinesla všechno to kouzlo, kterým nás staré Hvězdné války před mnoha lety poprvé uhranuly, ovšem po dlouhé době čekání nepřinesly nic nového. Zamrzelo to.

Ovšem to se (možná) letos změní. Aby byli fanoušci ukojeni, na konci roku 2016 nás čeká další Star Wars biják. Rogue One: A Star Wars Story bylo poprvé velmi jemně odhaleno už na uplynulém americkém Comic-Conu. A teď tu už máme konečně i oficiální teaser.

Darebák Jedna (PROČ vůbec musel vzniknout tenhle český název lze jen dost těžko pochopit) se bude odehrávat před epizodou IV., Nová naděje – kdo nepamatuje, před událostmi, kdy Luke Skywalker zachránil princeznu Leilu a započala tak jeho cesta Jediho. Rogue One je příběhem povstalců, kterým se povedlo ukrást plány ke vznikající zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Jestli jejich krádež a následující předání rebelům vůbec parta zlodějíčků přežije, to je otázka. S vypuštěním nového traileru internet doslova vybuchl řadou spekulací – nejžhavější z nich je možnost zapojení Darth Vadera do příběhu. První trailer vypadá ale perfektně a je obrovská šance, že Rogue překoná kasovní trhák The Force Awakens – výdělkem i kvalitou. Mašina Star Wars se teprve zahřívá a bude to jízda!

Premiéra filmu je prozatím potvrzena na 15. prosince 2016. Vánoce tak zas budou pro hromadu dospěláků o něco kouzelnější. A tentokrát snad už návštěva kina nebude sentimentální brutalita páchaná na těch nejstarších fanoušcích, ale konečně dlouho očekávané nové dobrodružství!

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *