Umění

Živý a jedinečný: Joker Boy, kluk s věčným úsměvem na tváři

By

on

Heath Ledger je mrtvý, ale jeho legendární ztvárnění Jokera nezemře nikdy. Tedy, jako on Joker opravdu žije. Ale tentokrát jako Joker boy.

10577136_595025107282554_1229602308481113791_n

Jeho známí a přátelé ho kdysi znali jako Mischu, dnes je už víc jak rok známý jako Joker Boy. Zjizvil si svou tvář a široký úsměv, který si obvykle fandové malují pouze make-upem, si rovnou nechal vytetovat do kůže. K velké proměně ho dovedla jeho temná minulost a protože se záhy po ní stal doslova hitem po celém světě, rozhodl se sdílet svůj příběh v působivém videu.

„Nenáviděl jsem svou tvář – nemohl jsem se ani podívat do zrcadla.“

Mischa měl hodně drsné dětství a prošel si dokonce i zkušeností s vězením. Nikdy nebyl žádný svatoušek, ale život se s ním také zrovna nemazal. Stejně jako Joker se cítil jako extrémně rozpolcená osobnost a anarchista – dodnes se musí potýkat se svými osobními démony, ale díky své proměně se přenesl přes to nejhorší. Byla pro něj tzv. novým zrozením. Při každém pohledu do zrcadla, ale i komukoliv, kdo ho potká na ulici, svým širokým úsměvem vzkazuje „Why so serious?“.

11755925_794319260686470_572803378610768644_n

„Lidé na mě reagují různě – buď jsou nadšení, nebo naopak znechucení, přímo naštvaní. A to je přesně to, co jsem chtěl, i když tomu možná nebudete věřit. Ty dva extrémy velmi dobře znám. A konečně se cítím dobře.“

Mischovým tatérem, který se podílel na obrovské proměně jeho tváře, je Rodrigo Galvez M. se salónu Sailors & Saints ve švýcarském Bielu. Joker Boy je po více jak roce od své proměny hitem po celém světě – a co se týče extrému, Zombie Boy v něm má celkem konkurenci. Ovšem jestli by se Joker Boy dočkal i filmové kariéry jako on je spíš představa, která leží v hodně vzdálené galaxii. I tak je ale jeho věhlas den ode dne větší; a když Joker Boy občas svou veselou maličkost ukáže na některé tattoo konvenci, je aspoň na ní o hit postaráno.

22910

Joker Boy je na Facebooku – zde ho můžete sledovat.

Zdroj foto: Clemente Jiménez Fotógrafos; Frank G. Photo

Recommended for you

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *